ePttAVM Maske, Ptt Amv Maskei Bedava Maske, Bedava Maske Nasıl Alınır

Vatandaşların EpttAVM üzerinden yapacağı başvurular ile maske alım işlemini gerçekleştirebileceği açıklanırken, dün yaşanan yoğun talep üzerine maske alımı başvuru ortamında da değişikliğe gidildi.

ePttAVM maske başvuruları E-Devlet üzerinden yapılacak! Peki, E-Devlet ücretsiz maske nasıl alınır? Corona virüsü için E-Devlet ücretsiz maske adrese teslim alımı başvurusu için izlemeniz gereken adımlar yer almaktadır.

Öncelikle vatandaşların artık ePttAVM değil E-DEVLET üzerinden ücretsiz maske alımı başvuru formunu doldurması gerekecek. Sonrasında, maske dağıtımı tamamen ücretsiz olarak Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı koordinesinde yine PTT tarafından yapılacak.

ePttAVM'de yapılan yeni duyuruya göre, E-Devlet üzerinden başvuru formunu dolduran her vatandaş, 5 Adet 3 Katlı Cerrahi Maske temin edebilecek ve karşılığında hiçbir bedel ödemeyecek.

İşte, ücretsiz maske için adım adım yapılması gerekenler...

E-DEVLET ÜCRETSİZ CORONA VİRÜS MASKESİ

T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın almış olduğu karara istinaden; online ortamda e-Devlet üzerinden vatandaşlara ücretsiz olarak maske temini sağlanacak.

ePttAVM internet sitesinde yapılan yeni açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Değerli Vatandaşlarımız,

Yoğun ilginize teşekkür ediyoruz.

Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

ePttAVM Maske, Ptt Amv Maskei Bedava Maske, Bedava Maske Nasıl Alınır


ePttAVM Maske, Ptt Amv Maskei Bedava Maske, Bedava Maske Nasıl Alınır

Benzer Linkler