Hakkımızda

KAREKESE.COM / KARAKESE.NET KİMDİR?

"Türkiye'nin Bilgi Sitesi" sloganıyla 2007 yılında yayın hayatına başlayan Karakese.NET, Milli Mücadelede İlk Kurşunun atıldığı memleketimizi (Karakese/Dörtyol/HATAY) tanıtmak ve bölgemizden güncel haberleri paylaşmak düşünce ile kurulmuştur.

Daha sonra içerik zenginleştirmesini sağlayarak; Bilim, teknoloji, kültürel bilgiler ve eğitim konuları başta olmak üzere bir çok farklı alanda içerik oluşturmaya devam etmektedir.

Sizlerde; sitemizde yayımlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırmak için lütfen  karakesehaber@gmail.com adresine e-posta gönderiniz.

karakese.com ticari amaç güden bir web sitesi değildir, geniş bir içerik yaratma amacı ile açılmış, her türlü konuda bilgi sağlamayı hedeflemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler bilgi vermek amacıyla yayınlanmaktadır, hiç bir ticari amaç güdülmemektedir.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.  Karakese.com/net, kaliteli, kapsamlı ve geniş bir içerik içerik oluşturarak, her türlü konuda bilgi sağlamayı hedeflemektedir. Telif hakları konusunda da hassas bir politika güdülmektedir. İçerik, reklam, şikayet, telif hakları v.b. tüm konularda karakesehaber@gmail.com adresi üzerinden temasa geçiniz.